Bilindiği üzere metabolizmamız gece ve gündüz farklı çalışma ritmi göstermektedir.  Bu durum harcanan enerji miktarına bağlı olarak yakılan kalori oranında değişiklik göstermektedir. Slim Caps, gece-gündüz arasındaki fark düşünülerek üretilmiş bir üründür. Kapsül şeklindedir fakat içeriği toz değil sıvı bir forma sahiptir.

Slim Caps insan vücudu için gerekli olan enerjinin yakımı için spor yapmaya gerek duymadan yağlardan enerjiye dönüşümün artmasını sağlayacaktır. Gündüz için üretilen mavi kapsülden sabahları aldığınızda vücudunuzda metabolizmanız hızlanacak ve bu durum yağlarınızın enerji olarak kullanılmasını sağlayacaktır. Böylece egzersize ihtiyaç duymadan yağ yakımına başlamış olacaksınız. Akşamları ise yemeklerden önce alacağınız pembe kapsül ile midenizde oluşacak olan tok tutucu jel etkisi ile özellikle göbek bölgesindeki yağlardan enerji karşılanımı sağlanacaktır. Uyku süreci içerisinde hareketli olan metabolizma ile yağ yakabilmeniz muazzam bir olgudur.

Slim Caps gece ve gündüz kapsüllerinin her ikisi de doğal aktiflerden oluştuğu için doğaldır ve bundan dolayı bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Slimcaps gündüz kapsülleri ile 400 kaloriye kadar daha fazla kalori yakabilirsiniz. Normal şartlar aldın da gece uyurken saatlik 70 kalori yakan vücudunuzun metabolizmasını hızlandırmaya yardımcı gece kapsülünü kullandığınız da ise toplamda yakacağınız kaloriye ek 300 kalori kadar kalori yakımı sağlayabilirsiniz.

Slim caps kullanıcıları arasında yapılan araştırmalarda %94 oranında memnuniyet ile sonuçlanan süreçler yaşanmıştır. Ayrıca yapılan başka bir araştırmaya göre 15 kio verdiğiniz süreçte vücudunuzun yağlarından %11’lik kısmını da eriterek hem yağ oranınızı düşürdüğü hem de görsel olarak yenilenmelerin olduğu fark edilmiştir.

Slim Caps Kullanımı

Slim caps gün içerisinde tüketilecek olan iki farklı kapsülden oluşan bir üründür. Mavi olan kapsülü sabah uyanır uyanmaz 1 adet olacak şekilde tüketeceksiniz. Pembe olan kapsülü ise akşam yemeklerinden iki saat kadar önce 1 adet olacak şekilde tüketeceksiniz. Böylece düzenli kullanımla birlikte gündüzleri 400 kalori geceleri ise 300 kalori yakmanız sağlanacak.

Slim Caps İçeriği

Gündüz kapsülleri gün içerisinde metabolizmanızı hızlandırma, şeker dengesi sağlama ve bölgesel kilo vermeye yardımcı olacak doğal aktiflerden oluşmaktadır. Slim Caps gece kapsülleri ise gece öğünlerinden kurtulma, açlık hissi ve güçlü yağ yakımına yardımcı olacaktır.


Slimcaps

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
prostat seti uzamax kinoa tozu